اصالت کالاها در اسپورتنر

در SPORTNER کلیه محصولات ORIGINAL  و اصل است

در SPORTNER فقط محصولات سال 2021 و 2022 کمپانی هد HEAD (مطابق با کاتالوگ محصولات تنیس هد 2021 و هد ۲۰۲۲)عرضه می شود. 

 

SPORTNER اصالت کلیه کالاهای سایت را ضمانت اورجینال می کند و تا مادامی که از محصول اورجینال استفاده می شود شامل این گارانتی می باشد .

گارانتی اورجینال بودن بدین معناست که اگر محصول خریداری شده از SPORTNER حتی بعد از استفاده و تا مادامی که از محصول استفاده میکنید اگر به نمایندگی ها یا فروشگاه های معتبر رفتید و اون نمایندگی یا فروشگاه اورجینال بودن محصول را زیر سوال ببرند یا رد کنند SPORTNER محصول را حتی اگر از آن استفاده کرده باشید پس خواهد گرفت.

پس دیگر نگران اورجینال بودن محصولی که به نام اورجینال از SPORTNER خریداری می کنید، نباشید!

 

از آنجا که SPORTNER  برای تامین کالاهای ارائه شده در وب سایت، تنها با شرکت‌ HEAD  همکاری می‌کند که لینک تایید آن نیز در وب سایت SPORTNER  قرار داده شده است، مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که کالای دارای برچسب معتبر که هیچگونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته و از مجاری قانونی وارد کشور شده است، را از SPORTNER خریداری می‌کنند.


ذکر این نکته در اینجا لازم است که کشور سازنده روی اصالت کالا تاثیری ندارد و این برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می‏‌کند. برای نمونه در حال حاضر بسیاری از کالاهای موجود در بازار ایران و سایر کشورها ساخت چین هستند و تنها به دلیل خط تولید ارزان‏‌تر است که در این کشور تولید شده‌اند.

 

لازم به ذکر است کلیه کالاها مشمول گارانتی پس از تحویل به خریدار از مهلت 7 روز ضمانت بازگشت برخوردار می باشد. (البته در خصوص راکت ها این موضوع مشروط به عدم استفاده از راکت است).

 

SPORTNER فروشگاه آنلاین HEAD در ایران

 

بنابراین کلیه کالاهای عرضه شده در  SPORTNER  اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کار کرده و یا غیر اصلی در سایت SPORTNER  به نام اورجینال به فروش نمی‌رسد. از این رو است که SPORTNER  اصل بودن محصولات اورجینال موجود در وب سایت را تضمین می‌کند.

 

بنابراین SPORTNER توانایی دارد، کلیه محصولات HEAD را برای مشتریان تامین نماید. لذا چنانچه به محصولی احتیاج فوری داشتید و در وب سایت نیز موجود نبود، می توانید با شماره پشتیبانی تماس و محصول را سفارش دهید، مطمئن باشید SPORTNER آنرا با همان قیمت رقابتی برایتان تامین می کند.

 

توصیه SPORTNER این است که در هنگام خرید (حضوری یا آنلاین) راکت تنیس و یا سایر محصولات تنیس سال 2021 را خریداری کنید. بویژه راکت که ممکن است راکت قدیمی به اشتباه خریداری شوند. فقط در راکت های حرفه ای تنیس به جز تغییر سایر تکنولوژی ها و شاخص ها  که ممکن است فراموش کنید، نکته ظریف و  مشخصه اصلی سال 2021 گرفن 360+ (قسمت پلاس آن مورد تاکید است) بوده و تکنولوژی راکت های حرفه ای سال 2020 فقط گرفن 360 (بدون+) بودند.

در سایر راکت های نیمه حرفه ای چک کردن راکت تنیس با کاتالوگ شرکت هد است زیرا محصولات نیمه حرفه ای گرفن360+ را ندارند. در کیف و کوله و اکسسوری و ...  تنیس نیز می توانید با کاتالوگ 2021 چک نمایید

صفحه مناسب چاپ